Porsche почала тестувати перший електромобіль Porsche Taycan

Porsche почала тестувати перший електромобіль Porsche Taycan

Випробувачі автокомпанії Porsche почали тестувати перший електромобіль Porsche Taycan. В інтернеті з’явилися рендери електричного авто.

Транспортний засіб на відео було повністю захищено камуфляжем. Електричний крос побудований на базі концептуальної варіації Mission E, яку презентували 3 роки тому. Згідно очікуванням, транспортний засіб наділять двома електромоторами. Кожен з даних силових агрегатів буде відповідати безпосередньо за свою вісь. Силова установка буде в сумі генерувати 600 “конячок”. Це дозволить версії Porsche Taycan здійснювати розгін до першої сотні за 3,5 сек. Двигуни живляться від літій-іонної акумуляторної батареї на 95 кіловат-годин. Електрокар Porsche Taycan здатний на одному заряді подолати 500 км. В основі транспортного засобу покладена платформа концерну VAG Groupe. З рендерів видно, що автомобіль наділять стильним сучасним дизайном. Він припаде до душі навіть самим вимогливим автолюбителям.
«Dni24» напередодні повідомляли, що автобренд Audi на території Швеції приступив до випробувань нової версії транспортного засобу Audi S3.
Додати в мої джерела Я. Новини Авто Додав: Віталій Чернишов Сьогодні, 11:35